Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie

An nou, job nou? Intamplarea te-a adus exact acolo unde trebuia sa ajungi!

Daca esti in cautarea unui job serios, care sa te ajute sa iti indeplinesti toate visurile, te asteptam la interviu la WOW Agency! Insa, asa cum te-am obisnuit deja, noi preferam sa iti oferim doar argumentele si informatiile necesare pentru ca alegerea finala este a ta si doar a ta!

Asa cum stii, WOW Agency este cea mai respectata agentie de videochat din industria din Romania, iar modelele nostre au ajuns anul acesta in topul celor mai bine platite din lume, asa ca toate informatiile despre noi sunt pe net, la un click distanta. De ce te incurajam sa ne cauti pe Google si nu iti povestim istoria noastra aici, in aceste randuri? Pentru ca, spre deosebire de alte studiouri de videochat, WOW este o agentie cu o reputatie impecabila, lucru de care te vei convinge si singura, in momentul in care vei face research pe Google. Nu avem nimic de ascuns, ba dimpotriva, ne mandrim cu lucrurile frumoase pe care le spun altii despre noi si tocmai de aceea te incurajam sa le descoperi si tu cu un simplu search.

Iar daca ai facut deja reserch-ul de rigoare si ai decis ca WOW este locul pentru tine, atunci probabil iti doresti sa iti oferim si noi cateva motive care sa te convinga si mai mult ca inspiratia ta este corecta si ca locul tau este, intr-adevar, la noi.

De ce sa devii, asadar, model de videochat in cadrul WOW Agency?

De ce sa alegi WOW Agency?

Suntem mereu in cautare de modele care isi doresc sa isi construiasca o viata WOW exclusiv prin propria munca, fara sa depinda de nimeni altcineva, iar tu esti acel om, asa ca da, avem nevoie de tine!
Iata si cateva motive care, speram noi, te vor motiva si mai mult sa vii in echipa noastra.

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Avem o experienta de peste 20 de ani in industrie

Conceptul WOW s-a nascut in urma cu peste 20 de ani, atunci cand cativa oameni si-au dorit sa aduca pe piata din Romania un alt fel de agentie, in care modelele sunt partenere de business si nu simple angajate. In acesti peste 20 de ani am lucrat cu mii de modele al caror profesionalism ne-a ajutat sa ne pozitionam in top 3 agentii din Bucuresti si pe care, la randul nostru, le-am ajutat sa isi constuiasca o viata extraordinara.

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Iti oferim toate resursele necesare pentru performanta

Odata intrata in familia WOW, vei avea la dispozitie toate resursele necesare pentru a putea face performanta si pentru a putea atinge toate scopurile pe care ti-ai propus sa le atingi. Suntem o echipa completa si complexa si stim sa te punem pe primul loc inca din primele zile de colaborare. Vino la noi si hai sa vezi despre ce e vorba!

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Lucrezi 100% legal

Pentru ca stim cat de important este sa lucrezi 100% legal, iti oferim un job care e la fel ca oricare altul din punct de vedere al taxelor si impozitelor platite catre stat. Pentru toate veniturile pe care tu le generezi, noi platim taxe catre institutiile de stat, astfel incat noi sa avem garantia ca ne desfasuram activitatea in legalitate, iar tu ai garantia ca vei beneficia de toate drepturile care deriva dintr-un contract de munca legal (dreptul la zile de concediu, asigurare medicala, dreptul de a obtine pensie etc.).

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Te simti in siguranta

La WOW Agency te vei simti in siguranta de indata ce vei pasi prima data in studio. De la pozitionarea perfecta a locatiei agentiei, pana la confidentialitatea totala, astfel incat integritatea ta sa nu fie pusa nicicum in pericol, ne asiguram ca tu esti tot timpul in siguranta. In plus, platformele cu care colaboram restrictioneaza accesul userilor din Romania, iar echipa noastra interna de IT lucreaza 24/24 pentru a se asigura ca nu exista nicio tentativa de security breach.

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Beneficiezi de training personalizat

Pe toata perioada colaborarii, la WOW Agency beneficiezi de training personalizat. Stim cat de important e pentru tine sa iti poti atinge toate scopurile si mai stim ca atingerea acestor obiective depinde foarte mult si de perfectionarea continua a abilitatilor si a cunostintelor deja existente. Tocmai de aceea, spre deosebire de alte agentii, noi iti punem la dispoztie traininguri personalizate, care sa te ajute sa ajungi mai repede acolo unde ti-ai propus.

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Ai parte de un venit fix garantat

La WOW poti sa alegi: iti putem oferi atat varianta unui venit fix garantat  (5.000 lei/luna), cat si unul dintre cele mai bune procente de pe piata (60% brut). Prima optiune este ideala in special pentru modelele aflate la inceput de drum, in timp ce a doua varianta este profitabila pentru modelele care au deja o vasa experienta in domeniu. Alegerea optiunii iti apartine.

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Te motivam constant prin bonusuri

Asa cum ne place sa spunem mereu, la WOW Agency „we work hard, but we also play hard”. Cu totii avem nevoie de motivatie, asa ca incercam sa te motivam constant prin bonusuri si activitati diverse, astfel incat activitatea ta de model online sa fie cat mai interactiva, iar rezultatele sa fie cat mai performante. De la bonusuri financiare, la bonusuri sub forma de excursii in locuri dintre cele mai exotice sau vouchere in magazine de lux – prin toate acestea incercam mereu sa te ajutam sa fii cat mai motivata sa iti atingi obiectivele.

chek videochat Stai! Nu aplica pana nu te convingi ca suntem studioul de care ai nevoie Faci parte din cea mai buna echipa din industrie

WOW Agency cauta intotdeauna sa lucreze cu cei mai buni oameni de pe piata: cele mai bune modele, cei mai buni traineri, cei mai buni oameni de resurse umane, cei mai buni stilisti, asa ca, odata ajunsa aici, vei face parte din cea mai buna echipa din industrie. Nu o spunem noi, ci o spun modelele cu care am colaborat de-a lungul timpului si care, dupa plecarea din familia WOW Agency, au folosit banii castigati aici pentru a-si deschide afaceri si a deveni antreprenori de succes.

Motivul pentru care nu cooptam in echipa decat oameni foarte buni (in cazul celor cu experienta) si oameni care arata ca au foarte mult potential (in cazul celor aflati la inceput de drum) este unul destul de simplu: stim foarte bine ca doar atunci cand lucrezi cu cei mai buni dintre cei mai buni poti sa oferi experiente premium si sa ai rezultate exceptionale.

Acestea fiind zise, te lasam cu o intrebare: te-am convins ca noi suntem studioul de care ai nevoie? Daca da, nu mai astepta: da-ne un telefon si hai sa ne cunoastem! 2021 poate fi anul in care ti-ai putea indeplini toate visurile!

Wow Agency
Scroll to Top